O nas
KMLogistics

O nas

KMLogistics koncentruje się na działalności w sektorze usług transportowych, logistycznych oraz spedycyjnych.

Wspólnie tworzymy zespół młodych energicznych ludzi, których pasją jest transport. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, a działanie schematyczne odstawiamy na bok. W branży wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów.

Głównym obszarem naszej działalności jest wspomaganie firm produkcyjnych w organizacji transportu ładunków. Współpracujemy zarówno z największymi globalnymi korporacjami jak i drobnymi regionalnymi przedsiębiorcami.

Realizujemy przewozy na terenie całej Europy, korzystając z szerokiej i zróżnicowanej floty samochodowej.

Terminowe regulowanie naszych zobowiązań to dla nas podstawa funkcjonowania na rynku. Dzięki najwyższej kulturze płatniczej od lat współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami, co przekłada się na bezpieczeństwo wykonywanych transportów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując usługi logistyczne bezpośrednio do jego potrzeb, uprzednio dokładnie badając jego oczekiwania.

Podstawą naszego działania jest komunikacja, na bieżąco informujemy o poszczególnych etapach przewozu, naszą intencją jest minimalizacja Państwa wysiłku w realizacji transportu.

Zapewniamy szeroki wachlarz usług podstawowych i dodatkowych. Wszystkie usługi krojone są na miarę potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdy etapie współpracy, a dzięki naszym markom KM Service, KM HR, KM IT oraz KM Dept profesjonalnie zaspokoimy Państwa potrzeby w zakresie pozyskiwania i utrzymywania pracowników, kompleksowo poprowadzimy outsourcing IT oraz skutecznie zajmiemy się windykacją Państwa należności, zarówno tych od podmiotów krajowych jak i zagranicznych.

Wymagamy od siebie najwyższej jakości, solidności i terminowości świadczonych usług oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny.

Systematycznie wdrażamy najnowsze technologie i nowoczesne systemy zarządzania, dzięki czemu sprawnie reagujemy na potrzeby rynku.

Do Państwa dyspozycji dostępni jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku…

Dlaczego my?

  • obsługa przez wykwalifikowanych spedytorów
  • indywidulane podejście
  • kompleksowa wycena
  • minimum formalności
  • monitorowanie statusu zlecenia
  • międzynarodowe standardy
  • najwyższa jakość usług
  • elastyczność
  • niezawodność
  • konkurencyjność
Jak działamy?
Najlepsze rozwiązania

Jak działamy?

Połączenie fachowej wiedzy oraz niezwykłych osobowości to siła KMLogistics. Wybierając naszą firmę Klienci otrzymują nie tylko solidne usługi, ale również wsparcie prawne w kwestiach związanych z transportem i doradztwo spedycyjne.

Pracownicy KMLogistics pomagają dobrać odpowiedni pojazd do konkretnego towaru tak, by transporty krajowe i zagraniczne przebiegały sprawnie, bezpiecznie i ekonomicznie. Osoba dedykowana do obsługi Państwa zlecenia zawsze posiada szczegółowe informacje o przebiegu transportu i nieustannie czuwa nad jego przebiegiem.

W minimalnym stopniu staramy się absorbować Państwa w przebieg transportu. Wiemy jak ważny jest dla Państwa czas. Do wykonania pełnej dokumentacji, sporządzenia umowy i samej wyceny, niezbędne będą nam więc tylko najważniejsze dane dotyczące transportu takie jak rodzaj, waga brutto oraz wymiary towaru, od których uzależniony będzie wybór odpowiedniego pojazdu, miejsce załadunku i rozładunku oraz termin transportu. Jeżeli chcieliby Państwo abyśmy zajęli się sprawami celnymi, to taka informacja również powinna znaleźć się przed sporządzeniem umowy. Na koniec wystarczy już tylko podać swoje dane kontaktowe.

Po weryfikacji danych, przedstawiamy kompleksową wycenę transportu. Nigdy nie ukrywamy dodatkowych opłat, nigdy nic nie piszemy drobnym druczkiem, a każda wycena jest tworzona biorąc pod uwagę pełna optymalizację kosztów.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług, których jakość, atrakcyjność i nowoczesność zapewni partnerom pełne zadowolenie, a Spółce pomyślny rozwój. Prowadzimy działalność na zasadach zdrowej i uczciwej konkurencji oraz poszanowania dobrych obyczajów i słuszności interesów Klienta. Wartością nadrzędną jest szacunek i dbałość o potrzeby człowieka w kontaktach wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Działając w sposób odpowiedzialny, dążymy do stałego podnoszenia wartości firmy, zapewnienia partnerom satysfakcji biznesowej, a pracownikom i społeczności lokalnej bezpieczeństwa.

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy na wszystkie pytania i zorganizujemy dla Ciebie przewozy.

skontaktuj się teraz

Adres biuro

KMG KMLogistics sp. z o. o. ul. Fordońska 246 85-766 Bydgoszcz, (piętro V)

Rozliczenia, faktury i płatności

Dane dodatkowe

KMG KMLogistics sp. z o. o. ul. Fordońska 246 85-766 Bydgoszcz NIP: 5542970269
pełny kontakt